Skip to content Skip to sidebar Skip to footer


Od 2020 roku z myślą o seniorach prowadzę bloga dla seniorów Co? Gdzie? Kiedy? czyli SpotkaniaSeniora.pl. Wierzę, że wspólnie możemy stworzyć wspólną przestrzeń, gdzie swobodnie będziemy poruszać tematy bliskie seniorom w życiu codziennym. Na naszym blogu publikuję artykuły o tematyce turystycznej, zdrowotnej, żywieniowej, a także dotyczące codziennych spraw, które są bliskie osobom starszym. Staram się, aby informacje zawarte na blogu dla seniorów były nie tylko ciekawe, ale i pomocne w podejmowaniu decyzji w wyborze formy wypoczynku, odżywianiu i suplementacji, a także wspomagały codzienną pielęgnację i dbanie o stan zdrowia.

Zapraszam również na Facebooka, gdzie mogą Państwo na bieżąco śledzić publikowane przez nas artykuły i dzielić się z nami uwagami.

Maciej Leśniewski
Autor bloga

Biuro Turystyczne ?SENIOR? zostało założone 15 stycznia 1998 r.

Od ponad 20 lat prowadzę biuro podróży dla seniorów, dzięki czemu życie i codzienne problemy osób starszych są mi szczególnie bliskie. Chcemy, aby to miejsce było odpowiedzią na tematy, które nas wszystkich dotyczą w codziennym życiu i naszej wspólnej przestrzeni.

Maciej Leśniewski

Biuro Turystyczne SENIOR w Warszawie powstało w 1998 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu imprez turystycznych, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Każdego roku z naszego biura wyjeżdża niezliczone grono seniorów, uczestnicząc w wyjazdach wypoczynkowych, turnusach rehabilitacyjnych i wycieczkach objazdowych. W naszej firmie stawiamy na ciągły rozwój, dbając o urozmaiconą ofertę wyjazdów. Ważny jest dla nas wysoki poziom obsługi i wsparcie na każdym etapie realizacji usług. Zależy nam, aby każdy z seniorów uczestniczący w imprezach naszej firmy, czuł się zaopiekowany i usatysfakcjonowany.

Od początku istnienia ściśle współpracujemy z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz z Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Propozycje nasze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród członków Związku oraz Organizacji Społecznych na terenie całego Kraju.

Na każdy z sezonów starannie przygotowujemy ofertę wczasów i turnusów rehabilitacyjnych dla seniorów, dopasowując ją do bieżących potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby obiekty zlokalizowane były w najpiękniejszych regionach Polski, z bliską dostępnością do atrakcji turystycznych, morza, szlaków turystycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo znane uzdrowiska i kurorty takie jak Krynica Morska, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Mielno, Busko Zdrój, Ciechocinek, Krynica Zdrój i wiele innych.

Nasze odznaczenie:

W dniu 20 listopada 2008 roku podczas uroczystości z okazji Dnia Seniora Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów odznaczył nas Złotą Odznakę Honorową za wybitne zasługi dla Związku. To wielkie dla nas wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy.